Kancelaria

Założycielem i osobą zarządzającą kancelarią jest adw. Julia Hęćka – Sroka. Studiowała prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W 2004r. uzyskała dyplom z oceną bardzo dobrą. Następnie w 2009r. ukończyła aplikację sądową, a w 2010r. również aplikację adwokacką. Indywidualną kancelarię prowadzi od 2009r. Włada językiem angielskim i francuskim.
Adwokat Julia Hęćka – Sroka zdobywała doświadczenie zawodowe w kilku poznańskich kancelariach adwokackich. Odbywając równolegle aplikację sądową i adwokacką zdobyła wiedzę i doświadczenie, które obecnie wykorzystuje w prowadzeniu wielu procesów sądowych. Prowadziła też szkolenia z zakresu windykacji pozasądowej i sądowej oraz procedury cywilnej.
Obecnie współpracuje z wieloma kancelariami adwokackimi, radcowskimi i notarialnymi.

Kancelarię Adwokacką w Jarocinie prowadzi od 2010r. Mamy nadzieję zdobyć zaufanie zarówno lokalnych przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Zaufało nam już wielu lokalnych przedsiębiorców, którzy docenili nasze „świeże” podejście i profesjonalizm. Na życzenie klientów przedstawimy odpowiednie referencje z obsługi prawnej lokalnych przedsiębiorców.